Kurumsal

“Genel anlayışımız, üstün kalite, estetik mimari, zamanından önce teslim hedefi ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklıdır.”

Kameroğlu Şirketler Grubu ticari hayatına 1970’de Kapalıçarşıda  toptan altın ve pırlanta sektörüne Kameroğlu Kuyumculuk markası ile  başlamıştır.

1993’den itibaren de kurmuş olduğu ‘’EKOL’’ markası ile  toptan ticari faaliyetlerini geliştirerek sektöre devam etmektedir.

Kapalı Çarşı’da alanında en güvenilir isimlerden biri olmayı başarmış Kameroğlu, 1991’de bu ticari bilgi birikimiyle inşaat ve gayrimenkul sektöründe KAMEROĞLU İNŞAAT adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kameroğlu İnşaat lüks semtlerde konut projelerini tamamlamasının ardından, misyonunu konut yapı sektörünün bir adım ilerisine taşımayı hedefleyerek, 2007 yılında Capacity AVM ve 2010 yılında Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezini hayata geçirmiş ve halen alışveriş merkezlerinin işletmelerini yürütmektedir.

Geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak, KKG konsorsiyumunun bir parçası olmuş, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden Pelican Hill I. Etap ve II. Etap projelerine ek olarak 700 daireden oluşan Pelican Hill Residence projesini gerçekleştirmiştir.

2013 yılında Göl Vadisi’nin en prestijli projesi olan II. Etap devam projesi; Pelican Hill Ihlamur Evleri ile villa yaşamına yeni bir anlayış kazandıran Kameroğlu İnşaat, müstakil villa yaşantısı özlemindeki ailelerin tek katta tüm ihtiyaçlarını çözerek, aradıkları keyifli yaşam alanını ve eşsiz manzaranın huzurunu sunmuştur.

28 yıllık deneyimi ile, yaptığı projelerde kalite ve güvenden ödün vermeyen Kameroğlu İnşaat, Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonuna sahip 43.700 m² alanda, 1693 konut 125 Mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesiyle bölgesine değer katmayı hedeflemektedir.

İŞTİRAKLERİMİZ

SPONSORLUKLARIMIZ

2017-2018 / 2018-2019